UAB “First logistics” yra lietuviško kapitalo įmonė, teikianti logistikos sprendimus tiek gamybinėms, tiek prekyba užsiimančiomis įmonėms. Įmonė įkurta 2008 metais, pagrinde savo veiklą orientuoja į jūrinių konteinerių rinką, krovinių pervežimu oro transportu bei geležinkeliu. Profesionali komanda garantuoja operatyvią komunikaciją, geriausią kainos ir kokybės santykį, sklandžią logistikos proceso eigą bei dokumentaciją. Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę bei mūsų pačių kompetenciją, nuolatos investuojame į komandą bei įrankius, kurie optimizuoja mūsų veiklą. Būtent dėl šios priežasties, nuo 2018 metų, įmonė tapo FL – Group dalimi. Tai suteikia galimybę išplėsti ne tik veiklos regioninę apimtį, bet, tiesiogiai naudotis nuosavu vilkiku parku, kurti modernius IT sprendimus bei įgyvendinti aukštus kliento aptarnavimo standartus.

UAB „First Logistics“ jau daugiau nei dešimt metų savo klientams teikia krovinio pervežimų jūriniais konteineriais paslaugas. Taip pat, savo klientams teikiame krovinių gabenimo oro keliais bei geležinkeliu. Dirbame su negabaritiniais kroviniais bei „Cross Booking“ (atliekamas ekspedicijos procesas tarp šalių, kuriose nėra kliento atstovybes). Esame sertifikuotas muitinės tarpininkas ir krovinio žąlos draudimo brokeris.

Tam, kad užtikrinti klientų tiesioginį atstovavimą visose pasaulio šalyse, priklausome tarptautiniam agentų tinklui WCA, kurio dėka, mūsų tiesioginė veiklos zona tampa globali.

Kliento saugumui, visa įmonės veikla yra drausta civilinės atsakomybės draudimu. O, turintiems papildomų klausimų, teikiame teisininko konsultacijas.

Įmonės vizija

būti patikimu kliento partneriu, gebančiu identifikuoti poreikius ir pritaikyti optimaliausius sprendimus jiems patenkinti.

Įmonės tikslai:

  • teikiant nepriekaištingos kokybės paslaugas, tapti Pabaltijo, Skandinavijos, JK, Rusijos ir Baltarusijos lydere;
  • ugdyti stiprią ir atsidavusią logistikos specialistų komandą;
  • plėtoti atsaksakingą ir tausojantį verslą.