Kuriama First Logistics klientų savitarnos sistema

UAB „First Logistics“ 2022 m. pradžioje pradėjo įgyvendinti projektą „UAB „First Logistics“ e.komercijos modelio diegimas“ (projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1554), dalinai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Priemonė: 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Skirto finansavimo suma – 50 000,00 EUR.

Projekto biudžetas – 92 180,00 EUR.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2021 m. rugsėjo 20 d. – 2023 m. sausio 8 d.

Projekto tikslas– informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

UAB „First logistics“ yra lietuviško kapitalo įmonė, teikianti logistikos sprendimus tiek gamybinėms, tiek prekyba užsiimančiomis įmonėms. Įmonė įkurta 2008 metais, pagrinde savo veiklą orientuoja į jūrinių konteinerių rinką, krovinių pervežimu oro transportu bei geležinkeliu. Šiuo metu paslaugos yra teikiamos tiesiogiai bendraujant su klientais telefonu, el. paštu ir gyvai. Klientui pateikus užklausą, surandamas logistikos sprendimas ir siunčiamas pasiūlymas. Įmonė šiuo metu siūlo ribotas savitarnos galimybes labai siauram klientų ratui. Projekto tikslas – sukurti klientų savitarnos portalą, įdiegiant informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu taip sudarant palankias sąlygas investicijų skatinimui, naujų klientų pritraukimui ir darbo našumui. Klientas galės savarankiškai teikti užklausas ir gauti automatinius pasiūlymus norimoms paslaugoms. Savarankiškai sekti užsakymų vykdymą, pirkti ir apmokėti papildomas paslaugas. Savitarnos portalas sumažins darbuotojų rankinį darbą aptarnaujant klientus, taip sukuriant galimybes ieškoti naujų klientų ir kelti teikiamų paslaugų kokybę. Egzistuojant savitarnos portalui, atsiras galimybė plėsti klientų ratą, tiekiant paslaugas ne tik nuolatiniams klientams, bet ir pavieniams, kuria galės užsakyti ir apmokėti paslaugas be tiesioginio darbuotojų įsikišimo. Savitarnos portalas taip pat padės išplėsti aptarnaujamą geografinį regioną ypač kitų ekspeditorių, kaip klientų, tarpe. Įdiegus mokėjimo galimybes savitarnos portale sumažės rizika negauti atsiskaitymo už atliktas papildomas paslaugas ir sumažės skolų administravimo kaštai. Šiuo metu, neturint e. komercijos valdymo sistemos, to padaryti praktiškai neįmanoma. Todėl šiuo projektu siekiama įdiegti naują e.komercijos valdymo sistemą ir pritaikyti ją konkretiems specializuotiems poreikiams su tikslu didinti organizacijos darbo našumą, veiklos apimtis ir kelti konkurencingumą.